logo

Koncern GS Yuasa Group składa się z 65 spółek zależnych i 33 firm stowarzyszonych na terenie całego świata.

 

Od założenia w roku 1895 GS Yuasa Group w sposób ciągły przyczynia się do rozwoju gospodarczego oraz podnoszenia standardów życia poprzez rozwój i produkcję akumulatorów, systemów zasilania i oświetlenia. Jako  jeden z wiodących producentów na świecie jesteśmy znaczącą siłą na rynku akumulatorów do samochodów i motocykli. Dostarczając systemu zasilania o wysokiej wydajności zapewniamy niezawodność infrastruktury społecznej.

W odpowiedzi na coraz wyższe oczekiwania oferujemy akumulatory litowo-jonowe następnej generacji, przeznaczone nie tylko do pojazdów, ale również do zastosowania w takich dziedzinach jak badanie głębin oceanów oraz kosmosu.

 

Przez długie lata swojej działalności spółka GS Yuasa Group pracowała nad tworzeniem innowacyjnych technologii. To zaangażowanie jest, zgodnia z misją firmy wyrażoną słowami "Innowacji i rozwój", podstawą naszych ciągłych wysiłków w zakresie poznawania nowych możliwości w dziedzinie energii elektrycznej.

 

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !