logo

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Akumulatory AGM Yuasa Seria NPC

 

yuasanpc

 

Akumulatory yuasa serii NPC są produktem specjalnie przeznaczonym do aplikacji wymagających zwiększonej żywotności przy pracy cyklicznej lub mieszanej (cykliczno –buforowej). Wzrost żywotności w pracy cyklicznej jest co najmniej dwukrotny w porównaniu do serii standardowych. Żywotność przy pracy buforowej (bez cyklicznej) wynosi 5 lat.

 

Charakterystyka akumulatorow serii NPC:

 • Praca w dowolnym położeniu.
  Akumulatory serii NPC, tak jak cała rodzina NP mogą pracować w dowolnej pozycji z wyjątkiem położenia „do góry nogami”.

 

 • Obudowa.
  Standardowo obudowa wykonana jest z trudnopalnych żywic ABS oznaczonych jako UL 94 HB. Ze względu na specjalną konstrukcję obudowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną.
 • Jakość.
  Akumulatory produkowane są w systemie jakości ISO 9001 (FM 10626) i ISO 14001. Odpowiadają normie IEC 896-2, Klasyfikowane są zgodnie z wymogami lotnictwa (IATA) jako „nie cieknące”.
 • Konstrukcja.
  Akumulatory wykonane są jako bezobsługowe, szczelne z regulacją zaworową. Materiałem absorbującym elektrolit jest mata z włókna szklanego (AGM). Przy takiej konstrukcji skuteczność rekombinacji gazu wynosi ponad 99%.
 • Cechy szczególne.
  Użyty separator z mikrokanalikami nie ulega rozwarstwianiu. Szczególne dodatki dodane do materiału aktywnego tłumią rozrost kryształów siarkowo-ołowiowych typowych dla pracy cyklicznej.

 

 

 

Symbol Napięcie [v] Pojemność [Ah]

Wymiary

dł x sze x wys

Waga
Yuasa NPC 17-12 12 17 181 / 76 / 167  6.1
Yuasa NPC 24-12 24 166 /175 /125  9.5
Yuasa NPC 38-12 38 167/ 195/ 170 14.5

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !