logo

Akumulatory AGM Yuasa Seria NPC

 

yuasanpc

 

Akumulatory yuasa serii NPC są produktem specjalnie przeznaczonym do aplikacji wymagających zwiększonej żywotności przy pracy cyklicznej lub mieszanej (cykliczno –buforowej). Wzrost żywotności w pracy cyklicznej jest co najmniej dwukrotny w porównaniu do serii standardowych. Żywotność przy pracy buforowej (bez cyklicznej) wynosi 5 lat.

 

Charakterystyka akumulatorow serii NPC:

 • Praca w dowolnym położeniu.
  Akumulatory serii NPC, tak jak cała rodzina NP mogą pracować w dowolnej pozycji z wyjątkiem położenia „do góry nogami”.

 

 • Obudowa.
  Standardowo obudowa wykonana jest z trudnopalnych żywic ABS oznaczonych jako UL 94 HB. Ze względu na specjalną konstrukcję obudowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną.
 • Jakość.
  Akumulatory produkowane są w systemie jakości ISO 9001 (FM 10626) i ISO 14001. Odpowiadają normie IEC 896-2, Klasyfikowane są zgodnie z wymogami lotnictwa (IATA) jako „nie cieknące”.
 • Konstrukcja.
  Akumulatory wykonane są jako bezobsługowe, szczelne z regulacją zaworową. Materiałem absorbującym elektrolit jest mata z włókna szklanego (AGM). Przy takiej konstrukcji skuteczność rekombinacji gazu wynosi ponad 99%.
 • Cechy szczególne.
  Użyty separator z mikrokanalikami nie ulega rozwarstwianiu. Szczególne dodatki dodane do materiału aktywnego tłumią rozrost kryształów siarkowo-ołowiowych typowych dla pracy cyklicznej. Sprawdź jaki akumulator potrzebujesz do swojego pojazdu - jaki akumulator

 

 

 

Symbol Napięcie [v] Pojemność [Ah]

Wymiary

dł x sze x wys

Waga
Yuasa NPC 17-12 12 17 181 / 76 / 167  6.1
Yuasa NPC 24-12 24 166 /175 /125  9.5
Yuasa NPC 38-12 38 167/ 195/ 170 14.5

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !